Polska firma StethoMe w finale TechCrunch StartUp Battlefield

Poznański producent e-stetoskopów został finalistą konkursu dla najbardziej innowacyjnych start-upów technologicznych na świecie. – Dla start-upów ten konkurs jest tym, czym Oscary dla branży filmowej – tłumaczy Wojciech Radomski, CEO StethoMe.  Polski start-up został wybrany z  ponad 1300 innych firm z całego świata i znalazł się w gronie 20 najlepszych na świecie.

Zespół StethoMe współtworzą naukowcy z Wydziału Fizyki  - dr Honorata Hafke-Dys oraz  prof. UAM dr hab. Jędrzej Kociński.

TechCrunch StartUp Battlefield to międzynarodowy konkurs dla start-upów, organizowany przez najbardziej uznany na świecie serwis internetowy poświęcony nowym technologiom - TechCrunch.com. Możliwość zaprezentowania swojego biznesu dostaje co roku tylko 20 start-upom. W tym roku zgłoszeń było ponad 1300. StethoMe jest drugą w 14-letniej historii konkursu polską firmą, która bierze udział w tym wydarzeniu. Selekcja w tym roku była najbardziej restrykcyjna ze wszystkich edycji, miała aż pięć etapów i tylko 1,5% zgłoszonych firm dostało się do finałowej dwudziestki.

Więcej informacji w załączniku.

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik
2021_StethoMe_TechCrunch.pdf 28.09.2021 Przemysław Stanula