UAM zaprasza kandydatów na Targi Edukacyjne w Poznaniu

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na swoje stoisko na Targach Edukacyjnych, które odbędą się w Poznaniu w dniach 11 i 12 marca. Będzie to pierwsze, po wielomiesięcznej przerwie i targach online, spotkanie z kandydatami w realu. Hasło tegorocznej rekrutacji to "Nie wiesz? Nie wierz. Dowiedz się".

- Zarówno w piątek, jak i w sobotę będziemy czekać na Was z dużą porcją informacji o uczelni, kierunkach i możliwościach, jakie stwarza UAM. Przygotowaliśmy broszury informacyjne, z których dowiecie się najważniejszych rzeczy. Podczas targów możecie pytać nas o 200 kierunków i specjalności, które proponujemy kandydatom na studia. Czekać na Was będą również gadżety promujące rekrutację - zapraszają organizatorzy.

Stoisko UAM na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie czynne w godz. 10-18 w hali nr 5.

Agnieszka Książkiewicz