Data publikacji w serwisie:

W góry i przez Afrykę - XIX Dni Turystyki na WNGiG

Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM zaprasza na Dni Turystyki - kolejną odsłonę, oczekiwanego przez fanów wędrówek, wydarzenia. Odbędą się one w dniach 21-22 marca, a prelekcje będzie można śledzić na YouTube.

Na chętnych czekają m.in. panel dyskusyjny “W góry” z udziałem ratownika GOPR, alpinisty i przewodników górskich oraz spotkanie z Arkadym Pawłem Fiedlerem, który opowie o podróży elektrycznym autem przez Afrykę. Będzie można posłuchać wystąpienia na temat GEOpraktyk w Tanzanii, a także poznać szczegóły trwającej 4 lata podróży auto- i jachtostopem w towarzystwie psa.

Festiwal podróżniczy Dni Turystyki jest coroczną imprezą odbywająca się na przełomie zimy i wiosny. - Razem z naszymi prelegentami przenosimy się w czasie i przestrzeni, aby odwiedzić najodleglejsze zakątki świata. Wędrujemy po bezkresnych pustkowiach, wspinamy się na najwyższe szczyty, spływamy rwącymi rzekami, przemierzamy lodowe pustynie, zagłębiamy się w gąszcz tropikalnych lasów, poznajemy przyrodę i kulturę w najdalszych zakątkach świata. Cieszymy zmysły zróżnicowaniem barw, kolorów, smaków i dźwięków - mówią organizatorzy wydarzenia.

Program wydarzenia i dodatkowe informacje znajdują się na stronie: https://www.facebook.com/dni.turystyki/

Kontakt

Agnieszka Książkiewicz

61 829 4048