Data publikacji w serwisie:

Akcja szczepień przeciwko COVID-19: udało się zaszczepić prawie 1500 osób

Szanowni Państwo,

zakończyliśmy akcję szczepień przeciwko COVID-19 zorganizowaną w ramach programu „Szczepienia w zakładach pracy”. W jej efekcie udało się w sumie zaszczepić prawie 1500 osób – przede wszystkim studentów, jednak byli wśród nich również pracownicy i doktoranci, którzy z różnych względów nie mogli wziąć udziału w szczepieniach dla nauczycieli akademickich zorganizowanych w lutym br.

Informuję, że każdy, kto jeszcze chciałaby się zaszczepić, a nie zdążył lub nie mógł tego zrobić, może to uczynić poprzez zgłoszenie się do jednego z partnerskich punktów (przychodnia „Unimedyk”, ul. Grunwaldzka 6 – e-mail: recepty@unimedyk.pl, nr tel.: 61 829 11 11, przychodnia „Medikor”, ul. Braniewska 20 – e-mail: szczepienia@medikor.eu, nr tel.: 512 987 874) bądź wybierając punkt dogodny dla Państwa ze względu na miejsce zamieszkania.

Możliwe jest już również szczepienie dzieci od 12. roku życia (osoby w wieku 12-15 lat muszą przyjść z opiekunem prawnym, natomiast dla osób w wieku 16-18 lat wystarczy podpisanie zgody przez opiekuna na kwestionariuszu).

Tadeusz Wallas

Prorektor