Data publikacji w serwisie:

Aukcja dla WOŚP: Dzień z Rektorką UAM

Jak co roku Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu bierze udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem w akcję zaangażowała się bezpośrednio Jej Magnificencja Rektor UAM prof. Bogumiła Kaniewska.

WOŚP wspieram co roku, jednak w tym chciałabym to zrobić przy okazji funkcji, którą sprawuję. Pomyślałam, że być może niektórzy są zainteresowani, gdzie i jak pracuje rektor? Może są osoby, które chciałyby odwiedzić Poznań i zobaczyć budynki Uniwersytetu? Jeśli tak, to zachęcam do udziału w licytacji. Gwarantuję, że dowiedzą się Państwo wielu ciekawostek! – mówi JM Rektor prof. Bogumiła Kaniewska.

Na zwycięzcę licytacji czeka 3-godzinne spotkanie, które obejmować będzie wizytę w gabinecie Rektor UAM, wspólny lunch z Panią Rektor, a także zwiedzanie zabytkowego budynku Collegium Minus w Poznaniu. Dodatkowo wygrany otrzyma pakiet gadżetów UAM oraz bilety do Centrum Szyfrów ENIGMA – punktu na mapie Poznania obowiązkowego dla wszystkich zainteresowanych kryptologią i historią II wojny światowej (liczba oferowanych biletów: maks. 4.).

Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji! Szczegółowe informacje znajdują się na stronie aukcji na Allegro:

Link do licytacji WOŚP