Badania ewaluacyjne działalności Biura Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami

Zapraszamy wszystkich członków i członkinie społeczności uniwersyteckiej do wypełnienia ankiety stanowiącej element badań ewaluacyjnych działalności Biura Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami UAM.

Celem badań jest analiza różnych obszarów działań Biura, kontaktu z nim, jego widoczności w przestrzeni Uniwersytetu i opinii na temat jego funkcjonowania. Na ich podstawie powstanie raport, który będzie miał za zadanie wspomóc codzienną pracę Biura.

Ważnym aspektem badań jest odbiór działalności Biura przez szeroką społeczność uniwersytecką oraz dotarcie do generalnych opinii na temat dostępności naszego uniwersytetu dla osób o różnym stopniu sprawności.

Wypełnij ankietę!

Badania realizowane są we współpracy z Biurem Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami UAM przez studentki i studentów Wydziału Socjologii UAM w ramach zajęć o nazwie „Ćwiczenia terenowe”. Projekt koordynują dr Jacek Kubera i mgr Magdalena Popławska.

Więcej informacji na stronie Wydziału Socjologii UAM.