Czym jest work-life balance? Podcast Naukowa Dzielnica

Zapraszamy do wysłuchania najnowszego odcinka podcastu Naukowa Dzielnica. Gościem była mgr Patrycja Chwiłkowska z Wydziału Psychologii i Kognitywistyki.

Co to jest work-life balance? Czy jesteśmy w stanie utrzymać zdrową relację pomiędzy życiem osobistym a pracą? Rozmawiamy o tym z mgr Patrycją Chwiłkowską z Wydziału Psychologii i Kognitywistyki UAM, która jest także jedną z prelegentek wydarzenia „Głowa do góry! Dzień Zdrowia Psychicznego”.

Podcast dostępny jest na platformach streamingowych:

„Głowa do góry! Dzień Zdrowia Psychicznego” to wydarzenie organizowane dla pracowników i studentów UAM. Już 21 października czekać na Was będą liczne warsztaty, wykłady oraz zajęcia sportowe.

Dowiedz się więcej o wydarzeniu: Głowa do góry! Dzień Zdrowia Psychicznego na UAM