Festiwal Filmu Chemicznego CINEMA TO CHEMIA. Weź udział w głosowaniu!

Trwa głosowanie na Nagrodę Publiczności w ramach III edycji Festiwalu Filmu Chemicznego CINEMA TO CHEMIA, organizowanego przez Wydział Chemii UAM. Głosy oddawać można do 31 maja.

III edycja Festiwalu Filmu Chemicznego CINEMA TO CHEMIA wystartowała. Do konkursu zgłoszone zostały 54 filmy w trzech kategoriach tematycznych – „Eksperyment”, „Ciekawostka” oraz „Chemia na wesoło”.

Na swojego faworyta głosować można za pomocą „łapek w górę” (polubień) pod filmem konkursowym uczestnika w serwisie YouTube (zobacz linki do filmów). Oceny negatywne („łapki w dół”) nie będą brane pod uwagę. Głosowanie potrwa do 31 maja 2023 r. do godz. 23:59.

Pokaz nagrodzonych filmów i wręczenie nagród odbędzie się 2 czerwca podczas Gali Festiwalowej na Wydziale Chemii UAM.

Weź udział w głosowaniu!