Kartka świąteczna Rektor UAM

W tym roku kartka świąteczna Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wyłoniona została w konkursie, w którym udział brali studenci Kolorowego Uniwersytetu UAM.

Laureaci konkursu na kartkę świąteczną ogłoszonego przez Panią Rektor, prof. dr hab. Bogumiłę Kaniewską to: Ania, Adam oraz Tomasz.

Kartka Ani została kartką drukowaną dla członków Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich, której Pani Rektor jest przewodniczącą.

Kartka świąteczna Ani

Kartka Adama od dziś jest główną kartką elektroniczną UAM i będzie eksponowana na stronie głównej serwisu amu.edu.pl przez okres świąteczny:

Kartka świąteczna - Adam

Kartka Tomasza została kartką drukowaną Pani Rektor oraz elektroniczną całego zespołu rektorskiego:

Kartka świąteczna - Tomasz

W imieniu Pani Rektor dziękujemy wszystkim studentom tegorocznej edycji Kolorowego Uniwersytetu, którzy włożyli ogromny trud w przygotowanie prac, wykazując się przy tym nie lada kreatywnością. Wszyscy autorzy prac konkursowych otrzymają upominki w ramach podziękowania, a specjalne prezenty do laureatów zostaną wkrótce wysłane.

Wszystkie prace konkursowe dostępne są pod adresem: https://kolorowyuniwersytet.amu.edu.pl/galeria/

Kolorowy Uniwersytet UAM to inicjatywa popularyzująca naukę wśród najmłodszych uczniów szkół podstawowych. Od 2021 roku dzięki pełnej formule online do udziału zaproszone są wszystkie chętne dzieci z całej Polski. Zachęcamy do udziału w projekcie!

kolorowyuniwersytet.amu.edu.pl