Konkurs recytatorski wierszy Wisławy Szymborskiej

W piątek 12 maja br. odbędzie się finał konkursu recytatorskiego wierszy Wisławy Szymborskiej, nad którym Patronat Honorowy objęła Jej Magnificencja Rektor UAM prof. Bogumiła Kaniewska.

Do uczestnictwa w wydarzeniu zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów oraz osoby dorosłe. Uczestnicy przygotowują do prezentacji wybrany utwór Wisławy Szymborskiej.

Zwycięzcom zostaną przyznane nagrody rzeczowe:

• miejsce I: czytnik e-booków wraz z trzymiesięcznym abonamentem na e-booki od legimi.pl, biografia Szymborskiej „Szymborska. Znaki szczególne”,
  • miejsce II: biografia Szymborskiej „Szymborska. Znaki szczególne”, bluza z logo UAM oraz trzymiesięczny abonament na audiobooki i ebooki od legimi.pl,
  • miejsce III: biografia Szymborskiej „Szymborska. Znaki szczególne”, trzymiesięczny abonament na audiobooki i ebooki od legimi.pl oraz gra Scrabble.

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i upominki ufundowane przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Konkurs zostanie przeprowadzony 12 maja 2023 roku w Sali Lubrańskiego Collegium Minus UAM przy ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu.

Kompletne zgłoszenia, obejmujące wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia uczestnictwa oraz audiowizualną próbkę recytacji, należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 16 kwietnia 2023 r. do godz. 23:59 na adres wiersze@amu.edu.pl.

Lista osób zakwalifikowanych do finału konkursu recytatorskiego zostanie opublikowana 28 kwietnia do godz. 16:00 na amu.edu.pl.

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik
Regulamin konkursu recytatorskiego wierszy Wisławy Szymborskiej 6.03.2023 Anna Pluta