MOOC UAM - wzmocnij swoje kompetencje

Już od września rusza kolejna edycja otwartych kursów dla wszystkich chętnych w formule MOOC.

MOOC (ang. massive open online course) to kursy online otwarte dla nieograniczonej liczby uczestników. Kursy dostępne są poprzez stronę internetową. Kursy opierają się o nagrania video, wykłady i zadania do rozwiązania, często dostępne są także fora, które umożliwiają stworzenie społeczności.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych, certyfikowanych kursach edukacyjnych online. Kursy przygotowane zostały przez pracowników naukowych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z Wydziału Studiów Edukacyjnych.  Umieszczone zostaną wkrótce na specjalnie utworzonej platformie Navoica.pl, której administratorem jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Dostępne kursy to:

1) Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w pracy nauczyciela

2) Sukces to nie przypadek. Zbuduj swoje kompetencje przedsiębiorcze

We wrześniu 2020 ruszy już druga edycja tych kursów.

Szczegóły dostępne są na stronie: http://mooc.amu.edu.pl/