Data publikacji w serwisie:

Odwiedź stronę internetową Muzeum UAM!

Powstała strona internetowa Muzeum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zachęcamy do jej odwiedzenia – poznaj najważniejsze wiadomości i informacje dotyczące Muzeum UAM!

Na stronie internetowej muzeum.amu.edu.pl znajdziesz aktualności dotyczące m.in. nadchodzących wydarzeń organizowanych przez Muzeum, takich jak ekspozycje, wystawy czy spotkania z zaproszonymi gośćmi. Dowiesz się więcej o historii powstania Muzeum, jego siedzibie, a także zespole zarządzającym jednostką.

Interesuje Cię oferta Muzeum UAM? Na stronie znajdziesz szczegółowy opis wystaw będących obecnie w fazie tworzenia (wystawa stała oraz wystawy czasowe), wraz z wizualizacjami oraz galerią zdjęć. Dowiesz się również, jakiego rodzaju obiekty tworzą zbiory uczelnianego muzeum.

A jeśli posiadasz pamiątkę związaną z dziejami Uniwersytetu i chciałbyś, aby stała się ona częścią kolekcji Muzeum UAM, koniecznie zajrzyj tutaj!

Zapraszamy do odwiedzania nowej strony internetowej oraz polubienia fanpage'a Muzeum UAM na Facebooku: facebook.com/MuzeumUAM.

Odwiedź stronę internetową Muzeum UAM