Podcast Naukowa Dzielnica: Poznańska Nagroda Literacka 2023

Zapraszamy do odsłuchania najnowszego odcinka podcastu ogólnouniwersyteckiego Naukowa Dzielnica. Gośćmi byli prof. Piotr Śliwiński oraz prof. Marcin Jaworski.

– Robienie jakiegoś heroicznego wyczynu z lektury książek nie byłoby chyba na miejscu – mówi prof. Marcin Jaworski, który wraz z prof. Piotrem Śliwińskim opowiada o tegorocznych laureatkach Poznańskiej Nagrody Literackiej. IX edycję nagrody zwyciężyły – Zyta Rudzka (Nagroda im. Adama Mickiewicza) oraz Anna Wakulik (Nagroda-Stypendium im. Stanisława Barańczaka). Czym wyróżniły się w oczach Kapituły PNL i dlaczego warto sięgnąć po ich dzieła – pyta Przemysław Stanula.

Podcast Naukowa Dzielnica dostępny jest na platformach: SpotifyApple PodcastGoogle Podcasty