Data publikacji w serwisie:

Pomóż rodzinie Mateusza Witkowskiego

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci dr. Mateusza Witkowskiego, Dyrektora Studium Wychowania Fizycznego i Sportu  Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nikt nie zastąpi męża i ojca, ale możemy okazać solidarność i pomóc zrozpaczonej rodzinie.

Dnia 8 września 2021 roku świat rozsypał się na kawałki. W tragicznym wypadku w wieku 37 lat zginął dr Mateusz Witkowski - wykładowca Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, trener, pasjonat sportu, a przede wszystkim ukochany mąż i ojciec. Mateusz pozostawił zrozpaczoną Martę oraz 10-letnią Helenkę, 8-letnią Janinkę i 6-letniego Feliksa.

Rodzina musi zmierzyć się teraz nie tylko z ogromnym bólem ale również z wieloma sprawami formalnymi, które tak trudno uporządkować w zaistniałych okolicznościach.

Pomóżmy Marcie i Dzieciom właściwie przeżyć czas żałoby. Zapewnijmy Im jak najlepszą opiekę specjalistów z różnych dziedzin życia. Sprawmy, by tematy przyziemne związane z ogromnymi wydatkami nie zaprzątały Im głowy.

Mateusz zawsze był blisko drugiego człowieka, chętny do pomocy, wspierający słabszych, bezinteresowny. Oddany każdej sprawie do końca, skromny, dobry, wrażliwy, uśmiechnięty…

Wpłaty można przekazać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl

https://zrzutka.pl/z/mateusztakbardzopragnalichszczescia