Prof. UAM Katarzyna Kokocińska w międzynarodowym projekcie National Academy of Public Administration w Waszyngtonie

Prof. UAM Katarzyna Kokocińska z Wydziału Prawa i Administracji została zakwalifikowana do międzynarodowego projektu National Development Planning in Global Public Policy Governance realizowanego przez National Academy of Public Administration w Waszyngtonie.

Pani Profesor podczas sympozjum przedstawi wyniki badań na temat strategicznego planowania rozwoju jako kreatywnego interwencjonizmu państwa w gospodarkę.

Celem badań jest dokonanie prawnej charakterystyki ram instytucjonalnych strategicznego planowania w Polsce z uwzględnieniem kontekstu unijnego oraz wskazanie rezultatów planowania strategicznego ukierunkowanego na osiągnięcie celów rozwojowych w wybranych obszarach, w tym w obszarze elektromobilności i paliw alternatywnych.

Odwiedź stronę Wydziału Prawa i Administracji UAM i bądź na bieżąco z aktualnościami wydziałowymi!

Źródło zdjęcia: https://prawo.amu.edu.pl/c/tytul/profesorowie-uczelni/p/prof-uam-dr-hab-katarzyna-kokocinska/