„Ruch Prawniczy, Ekonomiczny i Socjologiczny” w bazie Web of Science

Czasopismo „Ruch Prawniczy, Ekonomiczny i Socjologiczny”, wydawane przez Wydział Prawa i Administracji UAM, zostało przyjęte do bazy Web of Science.

Ruch Prawniczy, Ekonomiczny i Socjologiczny jest jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych polskich czasopism naukowych. RPEiS jest czasopismem recenzowanym, w którym publikowane są artykuły w języku polskim oraz języku angielskim.

Włączenie RPEiS do bazy Web of Science to umożliwienie naszym badaczom dotarcia do szerszej publiczności naukowej, zwiększając widoczność i wpływ ich prac. To także potwierdzenie wysokiej jakości publikacji oraz pozytywny wpływ na reputację uczelni w kontekście ocen rankingowych (bezpośredni wpływ na oceny w rankingu szanghajskim oraz rankingu U.S. News & World Report).