Spotkanie autorskie z Przemysławem Kulczakiem

Wydawnictwo Literackie ATENA oraz Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie połączone z promocją książki pt. „INANNA”, autorstwa Przemysława Kulczaka.

Wydarzenie odbędzie się 21 marca 2024 r. o godz. 17:30 w Czytelni NOVA w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu, ul. F. Ratajczaka 38/40.

Prowadzenie spotkania: Dorota Jędraszczyk, Igor Frender

„INANNA” to dramat mitologiczny na podstawie mitologii mezopotamskiej: „Wspaniała, ponadczasowa opowieść o tym, że starożytne mitologie przenoszą uniwersalną wartość i pozostają aktualne nawet po kilku tysiącach lat. Zakopane w piaskach pustyń, schowane przed wzrokiem współczesnego człowieka gliniane tabliczki zawierają historie niesamowite i wciąż spowite nimbem fascynującej tajemnicy”.

Autor książki, Przemysław Kulczak, bada mitologie Bliskiego Wschodu.