Studenci Kolorowego Uniwersytetu odwiedzili UAM

9 czerwca 2022 grupa studentów Kolorowego Uniwersytetu odwiedziła UAM. Uczestnicy z przewodnikiem zwiedzali Collegium Minus, czyli siedzibę władz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Następnie udali się na spacer po Parku Mickiewicza.

W bieżącym roku akademickim każde chętne dziecko mogło zostać studentem Kolorowego Uniwersytetu. Zajęcia miały formę online. Co więcej, materiały są cały czas dostępne i można z nich korzystać we własnym zakresie lub podczas zajęć w szkole. Wystarczy wejść na kanał YouTube i można obejrzeć wszystkie tegoroczne zajęcia.

Rok akademicki w Kolorowym Uniwersytecie zmierza ku końcowi. Jednak już od października na chętne dzieci czekać będą nowe atrakcje i nowa porcja wiedzy.

Szczegóły dotyczące udziału pojawią się we wrześniu na stronie projektu.