Trwa III Forum Administracji UAM

16 i 17 lutego trwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu trwa III Forum Administracji UAM. Wszystkie osoby zatrudnione w administracji mają okazję spotkać się na warsztatach i wykładach pod hasłem „Przyjaźnie i Profesjonalnie”.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Prorektor ds. studenckich i kształcenia prof. dr hab. Joanna Wójcik oraz Kanclerz UAM dr Marcin Wysocki.

Spotkania w ramach Forum dotyczą m.in. komunikacji w organizacji, kultury pracy, rozwoju osobistego, marketingu, prawa czy technologii, w tym obsługi systemów wewnętrznych. Jest to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu przedstawicieli administracji wydziałowych i administracji centralnej, podzielenia się własnymi doświadczeniami i wypracowania wspólnych rozwiązań ułatwiających pracę. Forum jest szansą do dalszego rozwoju zawodowego i osobistego.

Fot. Adrian Wykrota