UAM i Prorektor prof. Rafał Witkowski nominowani w konkursie „Uniwersytety Europejskie – Sojusze Przyszłości”

Prorektor UAM ds. współpracy międzynarodowej, prof. Rafał Witkowski, oraz UAM zostali nominowani w konkursie „Uniwersytety Europejskie - Sojusze Przyszłości”.

Konkurs „Uniwersytety Europejskie - Sojusze Przyszłości” organizowany jest przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejski Korpus Solidarności. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie najbardziej inspirujących i aktywnych polskich uczelni działających w ramach sojuszy szkół wyższych oraz promocja inicjatywy i znaczenia Uniwersytetów Europejskich dla polskiej i europejskiej gospodarki.

W kategorii Osobowość nominowany został Prorektor, prof. Rafał Witkowski, a UAM w kategorii Wsparcie Ukrainy. Laureaci Konkursu zostaną uhonorowani podczas gali, która odbędzie się 15 maja w Warszawie.

Zobacz listę nominowanych!