Data publikacji w serwisie:

Uniwersytet Otwarty: już jest oferta kursów w trymestrze jesiennym

Uniwersytet Otwarty zaprasza na kursy! 16 września o północy pojawiła się oferta kursów w trymestrze jesiennym. Oznacza to, że wszystkie osoby zainteresowane mogą już zapisywać się na wybrane zajęcia.

Przypominamy, że o zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy będą trwały do 4 października, natomiast same zajęcia rozpoczną się od 22 października.

Z powodu pandemii w poprzednim roku akademickim wszystkie spotkania i kursy organizowane przez Uniwersytet Otwarty odbywały się w formule online. W nadchodzącym roku akademickim, zgodnie z Zarządzeniem JM Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu nr 139/2020/2021 z dnia 20 sierpnia 2021 r., pojawiła się możliwość prowadzenia zajęć również w trybie stacjonarnym.

Niestety koronawirus nie ustępuje i w związku z tym takich ofert jest zaledwie kilka. Większość z możliwością w razie potrzeby, ich dokończenia w trybie online. Tylko trzy z nich mogą się odbyć jedynie w formie tradycyjnej. Jeśli rozwój epidemii nam na to nie pozwoli, zostaną odwołane. Szczegóły znajdziecie Państwo w opisie każdego kursu

Wszystkie pozostałe zajęcia będą odbywały się od początku do końca w trybie zdalnym, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Czekamy na wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej. Zachęcamy do rozwijania swoich pasji. Zapraszamy na spotkanie z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza.

Przejdź do oferty kursów