Data publikacji w serwisie:

Uniwersytet Otwarty UAM zaprasza do zgłaszania propozycji kursów

Uniwersytet Otwarty działa już ponad 5 lat, oferując wszystkim chętnym możliwość zapisania się na kursy prowadzone przez nauczycieli akademickich UAM. W tym czasie zrealizowano ponad 400 wykładów, ćwiczeń i szkoleń dla prawie 9 tysięcy osób.

Obecnie trwa trymestr zimowy, a zainteresowani mogą zgłębiać umiejętności z obsługi komputera, zdobyć nowe umiejętności językowe, nauczyć się programowania i wziąć udział w warsztatach oraz klubach dyskusyjnych, a także wykładach z psychologii, nauk humanistycznych, społecznych i przyrodniczych.

Rozpoczęły się przygotowania do kolejnego trymestru. Zainteresowanych prowadzeniem zajęć wykładowców UAM w kolejnym trymestrze prosimy o kontakt do 24 stycznia pod numerem telefonu 61 829 47 50 lub poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: uo@amu.edu.pl.

Uniwersytet Otwarty to inicjatywa skierowana do szerokiego grona. Stąd też inicjatywa pozwalająca na poznanie oczekiwań i propozycji samych słuchaczy. Uruchomiony został specjalny formularz, za pomocą którego anonimowo można zgłosić obszar tematyczny lub konkretną nazwę kursu, w którym chciałoby się wziąć udział.

Link do formularza

Serdecznie dziękujemy za podzielenie się opiniami i zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji na trymestr letni, która rozpocznie się już w lutym!