Uruchomiona została strona internetowa „Uniwersytet bez dyskryminacji”

Zapraszamy do odwiedzenia nowo utworzonej strony internetowej bezdyskryminacji.amu.edu.pl. Strona poświęcona jest realizowanej w murach UAM polityce równego traktowania i przeciwdziałania dyskryminacji.

Celem witryny Uniwersytet bez dyskryminacji jest prowadzenie akcji edukacyjnej zwiększającej świadomość pracowników, kształtowanie postaw otwartości, tolerancji i wzajemnej akceptacji, a także dostarczanie wiedzy odnoszącej się do podstaw prawnych dotyczących działań antydyskryminacyjnych. Strona zawiera również informacje na temat procedury postępowania w sprawie zachowań o charakterze dyskryminacyjnym.

Witryna jest spójna z systemem uniwersyteckim, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz spełnienie wymaganego standardu WCAG, uwzględniającego mechanizmy dostępności do treści dla osób z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy do zapoznania się z nowo utworzoną witryną:

bezdyskryminacji.amu.edu.pl

Strona będzie systematycznie rozwijana, dlatego zachęcamy do jej częstych odwiedzin.