WIOSENNY rozRUCH na UAM

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu kolejny raz przystępuje do WIOSENNEGO rozRUCHU! Zapraszamy wszystkie studentki, studentów, pracowniczki i pracowników do aktywnego spędzania czasu wolnego przez najbliższy miesiąc w dniach od 10 kwietnia do 10 maja.

Zadaniem uczestnika wydarzenia jest pokonanie jak największej ilości kilometrów w ciągu całego miesiąca, które przypisane będą wydziałowi lub jednostce UAM, na którym studiuje lub pracuje. W tym roku w ogólnodostępnych wynikach został wyłączony pokaz śladów GPS. Każdy uczestnik będzie mógł indywidualnie sprawdzać go na swoim koncie.

Uczestnicy mają do wyboru następujące aktywności fizyczne:

• bieg w terenie,
  • marsz w terenie (spacer),
  • jazda na rowerze,
  • marsz z kijkami nordic walking,
  • jazda na rolkach.

Dowiedz się więcej! Odwiedź stronę Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM

Organizatorzy: Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM, Klub Uczelniany AZS UAM Poznań, Samorząd studentów UAM