Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w Uniwersyteckim Liceum Ogólnokształcącym

23 czerwca br. w Collegium Polonicum w Słubicach miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023 Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego.

Podczas ceremonii wychowawcy wraz z dyrektorem, dr. Janem Zgrzywą, wręczyli wyróżnionym uczniom świadectwa. Na szczególne uznanie zasłużyła Michalina Karasińska, uczennica 1B, która osiągnęła średnią na poziomie 6.0. Wyróżnienia otrzymali również nauczyciele. Uroczystość zakończyła się przemową Prorektora UAM prof. dr. hab. Tadeusza Wallasa.

Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Słubicach funkcjonuje od września 2018 r. Kadrę pedagogiczną tworzą m.in. pracownicy badawczo-dydaktyczni Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. To szkoła, która powstała z myślą o ambitnych uczniach chcących rozszerzać swoją wiedzę również poza wymagania podstawy programowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę internetową Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcące w Słubicach oraz stronę szkoły na Facebooku: facebook.com/ULOSlubice

Fot. Adam Czerneńko