Zapraszamy na IV Laboratorium Kobiet UAM

W imieniu zespołu projektu "Gdy Nauka jest Kobietą" pod kierownictwem prof. dr hab. Bogumiły Kaniewskiej zapraszamy na IV Laboratorium Kobiet UAM.

Tegoroczne seminarium poświęcone będzie karierom akademickim kobiet w naukach ścisłych. Przyczynkiem do dyskusji będą rezultaty projektu badawczego "When a Science is a Woman. Factors determining women's scientific careers in Poland and Ukraine”.

Badania zrealizowane zostały w ramach grantu Paris-Dauphine Foundation przez zespół z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Czerniowiecki Uniwersytet Narodowy im. Jurija Fedkowycza.

Seminarium odbędzie się 25 listopada br. w godzinach 9.30 – 15.00 w Sali Lubrańskiego, Collegium Minus UAM, ul. Wieniawskiego 1.

Uprzejmie prosimy o rejestrację na wydarzenie pod linkiem: https://forms.office.com/r/tEXA57uCqp

IV Laboratorium Kobiet

25 listopada 2021 r. 9:30-14:45

Sala Lubrańskiego, ul. Wieniawskiego 1