Zaproszenie do udziału w VI Dniach Jakości Kształcenia

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Uniwersytet w dobrym otoczeniu. Rola współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym w doskonaleniu jakości kształcenia”, która odbędzie się w dniach 19–20 czerwca 2023 r. w ramach VI edycji Dni Jakości Kształcenia.

Głównym tematem konferencji są relacje z przedstawicielami otoczenia społecznego, kulturowego i gospodarczego, a przede wszystkim wpływ partnerów zewnętrznych na realizację procesu dydaktycznego, znaczenie tej współpracy dla jakości kształcenia oraz rola Uniwersytetu społecznie odpowiedzialnego.

Stałym punktem programu konferencji jest także prezentacja zwycięskich projektów wyłonionych w ostatnich edycjach Konkursu Projakościowego Prorektora ds. studenckich i kształcenia.

Konferencja będzie miała miejsce w poniedziałek 19 czerwca w Collegium Minus (Sala XVII) i we wtorek 20 czerwca w Collegium im. Floriana Znanieckiego w Kampusie Ogrody (budynek E, Aula B).

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji (plik PDF).