Data publikacji w serwisie:

Zaproszenie na letnie warsztaty Teatru GRANDA UAM

Tradycją są już letnie warsztaty Teatru GRANDA UAM. Grupa zaprasza na spotkania całą społeczność akademicką. Studenci i pracownicy zainteresowani teatrem są mile widziani.

W tym roku ze względu na pandemię COVID-19 organizowane są kursy online. Pierwszy z nich odbył się 7 sierpnia  i był to warsztat z emisji głosu i dubbingu. Natomiast dwa spotkania jeszcze przed nami. Podczas najbliższego kursu, który odbędzie się 20 sierpnia, nauczą się pracować z oddechem. 27 sierpnia zespól GRANDA UAM  pokaże podczas spotkania zestaw ćwiczeń wspomagających świadomość ciała.

Praca z ciałem

Zestaw ćwiczeń uwzględniający odnalezienie się na scenie w ruchu. Praca z oddechem oraz świadomością ciała, połączona poprzez technikę improwizacji. Zajęcia przygotowawcze dla osób interesujących się zarówno aktorstwem, tańcem jak i dla poszerzenia ruchu i swobody na co dzień.

Prowadzący: Schecherezada Kondratowicz

Data: 20.08.2021, godzina: 14.00-15.00.

Link do spotkania

Świadomość ciała

Zestaw ćwiczeń wspomagający wykorzystanie pełnych zakresów ruchu. Oparty na metodzie improwizacyjnej. Zajęcia przygotowawcze dla osób interesujących się zarówno aktorstwem, tańcem jak i dla poszerzenia ruchu i swobody na co dzień.

Prowadzący: Schecherezada Kondratowicz

Data: 27.08.2021, godzina: 14.00-15.00.

Link do spotkania


Teatr Granda to oficjalny teatr akademicki działający przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zrzesza stu­dentów ze wszystkich wydziałów. Powstał z inicjatywy Witolda Kobyłki, a opiekę artystyczną sprawuje nad nim dr Magdalena Grenda.