Data publikacji w serwisie:

Koncert Noworoczny

Szanowni Państwo,

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok to niezapomniany czas, który przepełnia nas radością, pokojem i nadzieją. Wszyscy wymieniają się życzeniami pomyślności i wielu miłych chwil. Z tej okazji Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki zaprasza społeczność uniwersytecką na tradycyjny Koncert Noworoczny, który odbędzie się w niedzielę i w poniedziałek, 12 i 13 stycznia 2020 r., o godz. 19.00 w Auli Uniwersyteckiej.

Wykonawcami koncertu będą działające na Uczelni zespoły artystyczne: Chór Akademicki UAM pod dyrekcją Beaty Bielskiej, Chór Kameralny UAM pod dyrekcją prof. Krzysztofa Szydzisza oraz Orkiestra Kameralna UAM pod dyrekcją dr. Aleksandra Grefa.

Na koncert obowiązuje rezerwacja. Zaproszenia dla senatorów zostały przekazane podczas Senatu UAM. Adresatów tych zaproszeń uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności najpóźniej do dnia 3 stycznia  2020 r. pod nr. tel. 61 829 44 68 (23 grudnia telefony przyjmowane będa do godziny 12:00). Miejsca zostaną wskazane na tablicach umieszczonych w Sali Lustrzanej (przy szatniach) przed koncertem.

Bezpłatne zaproszenia dla pracowników, emerytów, doktorantów i studentów będą do pobrania w internetowym systemie rezerwacji:

http://koncerty.amu.edu.pl.

Proces rezerwacji miejsc składa się z trzech etapów:

  1. Zarejestrowanie adresu e-mail
  2. Wybór miejsc oraz dnia koncertu w oparciu o indywidualny odnośnik przesłany na podany adres e-mail (gdyby e-mail nie dotarł, prosimy sprawdzić spam)
  3. Pobranie biletów i ich wydruk

W systemie można zarejestrować wyłącznie studencki lub pracowniczy adres e-mail w domenie amu.edu.pl (zakończony np. @amu.edu.pl, @st.amu.edu.pl lub @o365.amu.edu.pl). Na podany adres e-mail zostanie przesłany indywidualny odnośnik umożliwiający dokonanie rezerwacji oraz pobranie biletów. Każdy indywidualny odnośnik umożliwia zarezerwowanie dwóch miejsc siedzących. Miejsca przyznawane są losowo.

Start rezerwacji 20 grudnia br. o godz. 11:00. Decyduje kolejność zgłoszeń.