Data publikacji w serwisie:

Od września ruszają zajęcia z tenisa

Szkoła Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Klub Uczelniany AZS UAM Poznań zapraszają wszystkich zainteresowanych do zapisywania się na zajęcia z tenisa ziemnego.

Dzięki uzyskaniu uprawnień, nasi trenerzy prowadzą zajęcia zgodnie z programem TENIS10.

Najmłodszych zapraszamy do kategorii niebieskiej (5-6 lat) - gry i zabawy tenisowe, dbałość o koordynację oraz radość z tenisa. (Piłki gąbkowe)

Kategoria czerwona (5-8 lat) - początkujący, zaczynający przygodę z tenisem. Również schemat oparty na grach i zabawach, ale również tenis na małe korty z obniżoną siatką piłką czerwoną.

Kategoria pomarańczowa (8-10 lat) - dla tych którzy mieli już styczność z tenisem i poradzą sobie z graniem pomarańczową piłka na trochę dłuższy kort.

Kategoria zielona (9-10 lat) - przeznaczona dla dzieci, które dadzą sobie radę z utrzymaniem wymiany i grą na pełen kort piłką zieloną.

Zajęcia startują również dla dorosłych. Tutaj wyróżnimy trzy poziomy zaawansowania:

  • całkiem początkujący - ludzie, którzy nigdy nie trzymali w ręku rakiety (lub po prostu czują się niepewnie), a chcieliby jak najszybciej nauczyć się grać w tenisa. Te grupy będziemy prowadzili programem TenisXpress, będą tutaj piłki metodyczne oraz od samego początku granie!
  • średniozaawansowani,
  • zaawansowani.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel: 668 464 322 lub mailowo: uamtennisclub@gmail.com