Data publikacji w serwisie:

Uniwersytet otwarty UAM – ostatnie dni na zgłaszanie propozycji prowadzenia kursów

Uniwersytet Otwarty UAM rozpoczął już czwarty rok akademicki. W trymetrze jesiennym uruchomiono 32 kursy (rekord w historii UO) dla ponad 600 słuchaczy. Trwają prace nad przygotowaniem trymestru zimowego.

Rekrutacja dla słuchaczy rozpocznie się 29 listopada, zajęcia ruszą od połowy stycznia 2020 roku. Organizatorzy zwracają się z prośbą do wszystkich pracowników UAM o zgłaszanie dotychczasowych oraz nowych tematów kursów i przesyłanie propozycji do 31 października za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału lub do 4 listopada bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.

Uniwersytet Otwarty to okazja by poprowadzić wreszcie zajęcia o których zawsze się marzyło; to okazja, by spotkać się z prawdziwymi pasjonatami wiedzy, tymi którzy autentycznie zainteresowani są poszerzeniem swoich umiejętności; to prawdziwe wyzwanie dydaktyczne.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem: https://uo.amu.edu.pl/strony/wykladowcy. Polecamy też stronę na Facebooku.

Dane kontaktowe

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Uniwersytet Otwarty

Collegium Martineum, ul.  Św. Marcin 78, pok.120;

61-809 Poznań,

Tel. 61 829 47 50

Adres mailowy  uo@amu.edu.pl

Strona internetowa: www.uo.amu.edu.pl

Pełnomocnik Rektora d/s Uniwersytetu Otwartego

prof. UAM dr hab. Witold Mazurczak

witold.mazurczak@amu.edu.pl