Data publikacji w serwisie:

Uniwersytet Otwarty UAM: ostatnie dni na zgłaszanie propozycji prowadzenia kursów

W Uniwersytecie Otwartym UAM w przyszłym tygodniu rozpoczynają się zajęcia trymestru zimowego. Trwają prace nad organizacją trymestru wiosennego, ostatniego w tym roku akademickim.

Oferta zostanie przedstawiona do zatwierdzenia przez Radę Programową na początku lutego. W tej sytuacji organizatorzy zwracają się z prośbą do wszystkich pracowników UAM o zgłaszanie dotychczasowych i nowych tematów kursów i przesyłanie  propozycji za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału lub bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.

Uniwersytet Otwarty to okazja by poprowadzić wreszcie zajęcia o których zawsze się marzyło, to okazja by spotkać się z prawdziwymi pasjonatami wiedzy, tymi którzy autentycznie zainteresowani są poszerzeniem swoich umiejętności, to prawdziwe wyzwanie dydaktyczne.

UO UAM działa od jesieni 2016 roku. Do tej pory uruchomiono 262 kursy dla ponad pięciu tysięcy słuchaczy. Jesteśmy już widoczni i rozpoznawalni w Poznaniu. Nie  możemy zawieść zaufania jego mieszkańców i przygotujmy dla nich nową atrakcyjną ofertę.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem:  https://uo.amu.edu.pl/strony/wykladowcy oraz  na stronie internetowej: www.uo.amu.edu.pl. Polecamy też stronę na Facebooku.

Dane kontaktowe

Uniwersytet Otwarty UAM

Collegium Martineum, ul.  Św. Marcin 78, pok.108 B;

61-809 Poznań,

Tel. 61 829 47 50

Adres mailowy  uo@amu.edu.pl