Data publikacji w serwisie:

Uniwersytet otwarty UAM – ostatnie dni na zgłaszanie propozycji prowadzenia kursów

Uniwersytet Otwarty UAM kończy swój kolejny rok akademicki, podobnie jak cała nasza uczelnia, w warunkach niecodziennych. Od października ub. roku do marca udało się uruchomić 71 kursów dla 1360 słuchaczy. Pojawienie się koronawirusa i ogłoszenie stanu epidemii w marcu spowodowało jednak konieczność zawieszenia zajęć. Trzeba było też zatrzymać dalszą rekrutację. Od początków maja stopniowo wznawiano kursy – tym razem realizowane tylko w trybie zdalnym.

Nie wiemy jeszcze, na jakich zasadach będziemy funkcjonować w nowym roku akademickim, ale na pewno musimy się do niego przygotować. Nowy, jesienny trymestr rozpocznie się w październiku. Nowa oferta zostanie przedstawiona naj stronie internetowej UO UAM w połowie września. W tej sytuacji – by opracować ofertę jeszcze przed wakacjami – zwracamy się z prośbą do wszystkich pracowników UAM o zgłaszanie dotychczasowych i nowych tematów kursów do 3 lipca

W Uniwersytecie Otwartym planuje się powrót do realizacji kursów w sposób tradycyjny, ale jest prośba do wykładowców, by w swoich deklaracjach zaznaczyli, na ile jest możliwe ich przeprowadzenie w trybie kształcenia zdalnego.

Prosimy o przesyłanie propozycji za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału lub bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.

Uniwersytet Otwarty to okazja by poprowadzić wreszcie zajęcia, o których zawsze się marzyło; to okazja by spotkać się z prawdziwymi pasjonatami wiedzy – tymi którzy autentycznie zainteresowani są poszerzeniem swoich umiejętności; to prawdziwe wyzwanie dydaktyczne.

UO UAM działa od jesieni 2016 roku. Do tej pory uruchomiono 276 kursów dla blisko 6 tys. słuchaczy. Jesteśmy już widoczni i rozpoznawalni w Poznaniu. Nie możemy zawieść zaufania jego mieszkańców i przygotujmy dla nich nową atrakcyjną ofertę!

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem:  https://uo.amu.edu.pl/strony/wykladowcy oraz na stronie internetowej: www.uo.amu.edu.pl. Polecamy też stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/UAMUniwersytetOtwarty/

Dane kontaktowe

Uniwersytet Otwarty UAM
Collegium Martineum, ul.  Św. Marcin 78, pok.108 B;
61-809 Poznań

Tel. 61 829 47 50

Adres mailowy: uo@amu.edu.pl