Data publikacji w serwisie:

Uniwersytet Otwarty UAM - zaproszenie do współpracy

Uniwersytet Otwarty UAM rozpoczął swój kolejny, trzeci rok akademicki. W pierwszym trymestrze uruchomiliśmy 28 kursów dla ponad 500 słuchaczy W sumie od początku naszej działalności do dzisiaj, zorganizowaliśmy 146 kursów dla ponad  3 300 słuchaczy.

Nie byłoby to możliwe bez pomocy i zaangażowania pracowników UAM. W naszym projekcie uczestniczyło już 278 wykładowców. Dziękujemy im bardzo.

Rok akademicki dzieli się u nas na trzy trymestry – jesienny, zimowy i wiosenny. Obecnie przygotowujemy się więc do organizacji trymestru zimowego. Zajecie rozpoczniemy dopiero w styczniu przyszłego roku, ale już teraz musimy opracować nowe propozycje, które przedstawimy ostatecznie naszym słuchaczom 30 listopada. Oznacza to, że najpóźniej na początku listopada powinniśmy mieć gotową ofertę, by później po redakcji, przedstawić ją Radzie Programowej i JM Rektorowi

Tradycyjnie więc już zwracamy się z prośbą do wszystkich pracowników UAM o zgłaszanie dotychczasowych i nowych tematów zajęć, które znajdą się w naszej nowej ofercie Prosimy o przesyłanie propozycji do 4 listopada za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału  lub bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem:  https://uo.amu.edu.pl/strony/wykladowcy oraz  na naszej stronie internetowej: www.uo.amu.edu.pl. Polecamy też naszą stronę na Facebooku.

Liczymy na współpracę  i pomoc w realizacji naszego projektu.

Prof. UAM dr hab. Witold Mazurczak

Pełnomocnik Rektora ds. Uniwersytetu Otwartego