Data publikacji w serwisie:

Uniwersytet Otwarty UAM – zaproszenie do współpracy

W lipcu tego roku miną trzy lata od powołania Uniwersytetu Otwartego UAM. Na początku było trudno – w pierwszym trymestrze uruchomiliśmy tylko 8 kursów, ale potem już było tylko coraz lepiej a obecnie w jednym trymestrze organizujemy ok. 30 kursów dla ponad 600 słuchaczy. W sumie od 2016 roku przedstawiliśmy ofertę 654 kursów, na które zapisało się ponad 11 000 osób. Uruchomiliśmy do tej pory 204 kursy dla 4472 słuchaczy. Jesteśmy więc potrzebni mieszkańcom Poznania i regionu.

Mając to na uwadze, przystępujemy do organizacji już czwartego roku akademickiego. Zajęcia zaczniemy w październiku 2019 roku, zapisy na nie przewidujemy we wrześniu a to oznacza, że naszą ofertę musimy mieć gotową, podobnie jak w ubiegłym roku, przed wakacjami.

Zwracamy się więc z prośba do pracowników UAM o zgłaszanie dotychczasowych i nowych tematów zajęć, które znajdą się w naszej ofercie na pierwszy trymestr nowego roku akademickiego.

Prosimy o przesyłanie propozycji do 24 czerwca za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału lub bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem: https://uo.amu.edu.pl/strony/wykladowcy oraz na naszej stronie internetowej: www.uo.amu.edu.pl. Polecamy też naszą stronę na Facebooku.

Szanowni Państwo! Działalność Uniwersytetu Otwartego UAM nie byłaby możliwa bez pomocy i zaangażowania pracowników UAM. W projekcie uczestniczyło do tej pory już 314 wykładowców. Dziękujemy im bardzo. Liczymy na dalszą współpracę i pomoc w realizacji naszego projektu.

Prof. UAM dr hab. Witold Mazurczak

Pełnomocnik Rektora ds. Uniwersytetu Otwartego

Dane kontaktowe

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Uniwersytet Otwarty

Collegium Martineum, ul. Św. Marcin 78, pok.120;

61-809 Poznań,

Tel. 61 829 47 50

Adres mailowy: uo@amu.edu.pl

Strona internetowa: www.uo.amu.edu.pl

Pełnomocnik Rektora d/s Uniwersytetu Otwartego

prof. UAM dr hab. Witold Mazurczak

witold.mazurczak@amu.edu.pl