Data publikacji w serwisie:

Australia: bliżej, niż myślisz! Spotkanie informacyjne na UAM

Zapraszamy na spotkanie informacyjne na temat programu Study and Work in Australia, które odbędzie się w środę 21 listopada 2019 r. w Domu Studenckim Jowita UAM przy ul. Zwierzynieckiej 7.

Odległość między Warszawą a Sydney wynosi w linii prostej 15 585 km. Dużo? Niekoniecznie. Dzięki nam już wkrótce możesz tam być!

Kończysz studia i nie wiesz, co dalej? Jesteś znużony dotychczasową pracą i czujesz, że nadszedł czas na zmianę? A może po prostu marzy Ci się dłuższy pobyt w egzotycznym kraju? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, poznaj bliżej program Study and Work in Australia!

Program skierowany jest do każdego, kto chce rozpocząć swoją karierę i zdobyć doświadczenie zawodowe w Australii. Dzięki niemu uzyskasz kwalifikacje z interesującej Cię dziedziny i referencje od australijskich pracodawców. Wyjazd na antypody to także szansa na zbudowanie międzynarodowej sieci kontaktów przydatnych w przyszłości, a uznawane na całym świecie certyfikaty z australijskich szkół oraz opinie pracodawców wyróżnią Twoje CV i pomogą zdobyć zatrudnienie w wymarzonym zawodzie.

Natomiast po godzinach nauki/pracy czekają na Ciebie: plaża, ocean, rafa koralowa, surfing, przyjaciele z całego świata, kangury, koale… Tę listę uzupełnisz sam!

Przyjdź i dowiedz się więcej – to nic nie kosztuje.
Zapraszamy!

21 listopada 2019 r., godz. 12.00
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Dom Studencki Jowita UAM
ul. Zwierzyniecka 7
60-813 Poznań
sala konferencyjna A

Więcej informacji o możliwościach wyjazdu do Australii na stronie: www.australiastudy.pl oraz facebook.com/australiastudy.polska