Best Student Grant rozstrzygnięty. Najlepszych studentów czeka prezentacja

8 stycznia odbędzie się spotkanie studentów, którzy otrzymali grant w programie BestStudentGrant. Podczas spotkania każdy z laureatów zaprezentuje swój projekt.

BestStudentGrant to konkurs, w którym studenci mogą zdobyć pieniądze na swoje pierwsze projekty naukowe. W każdej edycji komisja konkursowa wybiera kilka lub kilkanaście najciekawszych pomysłów. Ich autorzy otrzymują grant w wysokości 5 tysięcy złotych na prowadzenie badań.

8 stycznia autorzy najciekawszych projektów naukowych spotkają się podczas podsumowania konkursu. Zostaną im wręczone symboliczne czeki. Co najważniejsze, laureaci IV edycji konkursu będą mieli okazję poznać się i posłuchać prezentacji pozostałych zwycięskich projektów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o konkursie, przejdź do informacji.