“CV i list motywacyjny - Twoja wizytówka dla pracodawcy" - webinar z Biurem Karier UAM

Zapraszamy na ostatni webinar z cyklu "Zdolni - zdalni", który poprowadzi Julia Isańcka-Koprucka z Biura Karier UAM. Spotkanie odbędzie się 9 czerwca 2021 r. w godz. 12.00-13.30.

Webinar będzie poświęcony dokumentom aplikacyjnym. Dowiecie się, na co zwrócić uwagę przy ich pisaniu, czego unikać i co warto w nich zamieścić.

Chęć wzięcia udziału w webinarze prosimy zgłaszać u dr hab. Karoliny Ruty-Korytowskiej, wysyłając wiadomość na adres karuta@amu.edu.pl.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu “Zdolni - zdalni. Rozwój kompetencji i wsparcie studenta w procesie edukacji”.

Organizatorem wydarzenia jest Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej oraz Biuro Karier UAM.

Zapraszamy do udziału!