Cykl wykładów „Literatura i zmiana społeczna. Zwrot etyczny w prozie hiszpańskojęzycznej”

Zakład Studiów Hispanistycznych Wydziału Neofilologii UAM zaprasza na cykl 5 wykładów online w języku hiszpańskim, pod wspólnym tytułem Narrativas del cambio social. El giro ético en las literaturas hispánicas (Literatura i zmiana społeczna. Zwrot etyczny w prozie hiszpańskojęzycznej).

Pierwszy wykład, zatytułowany Disputar el futuro. Una imaginación política para el mundo colapsado wygłosi Jaume Peris Blanes (Universitat de València). Spotkanie odbędzie się 25 lutego o godz. 11:30 za pośrednictwem platformy MS Teams:

Dołącz do wydarzenia!

4 marca 2022 r. w godz. 9.45-11.15 profesor Jaume Peris Blanes poprowadzi seminarium dla studentów studiów magisterskich i doktoranckich, zatytułowane Ficciones del vacío. Relatos e imágenes del malestar y de los sujetos que lo habitan. Studenci zainteresowani udziałem w seminarium proszeni są o zgłoszenie pod adresem mpotok@amu.edu.pl. Seminarium odbędzie się w języku hiszpańskim.

Więcej informacji o wykładach znajdziesz na stronie internetowej Instytutu Filologii Romańskiej UAM, stronie wydarzenia na Facebooku oraz, w języku angielskim, na stronie internetowej Centrum Studiów Zaawansowanych w Naukach Społecznych i Humanistycznych (Institute for Advanced Studies in Social Science and Humanities).