Data wydarzenia:

Dzień z Biurem Karier UAM na Wydziale Chemii

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

Już w najbliższy wtorek, 25 kwietnia 2023, w godzinach 11.00-14.00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Dni z Biurem Karier – tym razem pojawimy się na Wydziale Chemii (Kampus Morasko, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 8).

Odwiedzając nasze stoisko, będziecie mogli porozmawiać na temat oferty Biura Karier, skonsultować CV, aby było profesjonalne i skuteczne, oraz wziąć udział w konkursie i wygrać przydatne gadżety.

Towarzyszyć nam będą firmy Glaxo Smith Kline oraz Aquanet S.A., na których stoiska także serdecznie zapraszamy. Spotkanie z przedstawicielami potencjalnych pracodawców to świetna okazja, aby przygotować się do zdobycia cennego doświadczenia i zwiększyć szanse na rynku. Dzięki bezpośredniej rozmowie możecie poznać oczekiwania wobec kandydatów i dowiedzieć się więcej o specyfice pracy w konkretnym miejscu.

Poczujcie chemię do rozwoju i przyjdźcie na nasze stoiska! Sprawdźcie, jak wiele może zmienić jedno spotkanie ze specjalistą z branży.

Do zobaczenia!

Zespół Biura Karier UAM