Data wydarzenia:

Dzień z Biurem Karier UAM na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

W najbliższy poniedziałek, 30 stycznia 2023, w godzinach 11.00-14.00, spotkamy się z Wami na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej.

Podczas Dnia z Biurem Karier czeka na Was sporo atrakcji! Będziecie mogli porozmawiać na temat naszych usług, otrzymać wskazówki, jak stworzyć profesjonalne i skuteczne CV oraz wziąć udział w konkursie i wygrać przydatne gadżety.

To jeszcze nie wszystko! Specjalnie dla Was przeprowadzimy warsztat „Upoluj praktykę/staż – sposoby nawiązania kontaktu z interesującą organizacją”. Jeśli marzycie o zdobyciu doświadczenia w konkretnej firmie/instytucji, przyjdźcie i dowiedzcie się, jak wziąć sprawy w swoje ręce i zwiększyć szanse na rynku pracy. Spotkanie odbędzie się w godzinach 11.30-13.00 w sali 325. Zapraszamy!

Do zobaczenia!

Zespół Biura Karier UAM