Data publikacji w serwisie:

Dzień z Biurem Karier UAM na Wydziale Matematyki i Informatyki oraz na Wydziale Fizyki

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

Już w poniedziałek 5 grudnia Biuro Karier spotka się z Wami na Wydziałach Matematyki i Informatyki oraz Wydziale Fizyki, w godzinach od 11.00 do 14.00. Stoiska znajdziecie w holu swojego wydziału.

Zajrzyjcie, żeby dowiedzieć się w czym możemy Wam pomóc, co oferuje nasz nowoczesny portal karier na platformie JobTeaser oraz w czym mogą Was wspierać nasi doradcy zawodowi. Na obu wydziałach oferujemy możliwość szybkiej konsultacji dokumentów aplikacyjnych – tak więc zabierz swoje CV i wpadnij do nas podczas przerwy!

Zapraszamy również do stoiska firmy STXNext, która będzie nam towarzyszyła na WMI, jednak szczególnie zachęcamy do udziału w szkoleniu KARIERA W IT - NIE TYLKO DLA INFORMATYKA!, który poprowadzi Kamila Sobczak - Talent Attraction & Acquisition Team Lead w firmie STX Next, rekruterka z wieloletnim doświadczeniem, która dzięki bliskiej współpracy z wieloma firmami i przy różnorodnych projektach doskonale rozumie realia panujące na wymagającym rynku pracy. Szczegóły szkolenia znajdziecie poniżej. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zapisz się już dziś: https://forms.gle/JhobXuyXsDFCgSkS7

Szkolenie odbędzie się w sali A2-23 WMI.

Nie samą nauką żyje człowiek, dlatego zapraszamy Was również do udziału w konkursie, którego zwycięzcy otrzymają drobne upominki.

Czekamy na Was!

Zespół Biura Karier UAM


Szkolenie: KARIERA W IT - NIE TYLKO DLA INFORMATYKA!

5 grudnia 2022, godz. 11.45 - 13.15 Wydział Matematyki i Informatyki UAM - sala A2-23

Jeżeli chcesz:

● dowiedzieć się jakie są możliwe ścieżki kariery w IT,

● poznać oczekiwania pracodawców,

● uzyskać informacje jaką ofertę dla absolwentów Matematyki czy Fizyki mają firmy IT,

● dowiedzieć się w jaki sposób przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej,

● uzyskać porady dotyczące przygotowania dokumentów aplikacyjnych,

● nauczyć się rozróżniać pytania i sytuacje, które powinny zapalić czerwoną lampkę,

● poznać prawdziwe case'y z rozmów kwalifikacyjnych,

● zadać pytania rekruterce,

● uzyskać zaproszenie na symulację rozmowy kwalifikacyjnej w realnych warunkach w siedzibie firmy,

● otrzymać upominek od STX Next :)

Zapisz się na szkolenie, które poprowadzi Kamila Sobczak - Talent Attraction & Acquisition Team Lead w firmie STX Next. Zapisy: https://forms.gle/JhobXuyXsDFCgSkS7

Kamila Sobczak -  Od lat zajmuje się rekrutacją w branży IT, z sukcesem realizowała zatrudnienie dla największych brandów w Polsce od firm farmaceutycznych, bankowości, automotive, e-commerce, fitness po media. Aktualnie jest związana z STX NEXT - największym w Europie Python Software House. Dzięki bliskiej współpracy z wieloma firmami i przy różnorodnych projektach doskonale rozumie realia panujące na wymagającym rynku pracy. Zakres jej działań nie ogranicza się jedynie do obszaru rekrutacji, ale dąży do efektywnego kreowania procesów na styku IT i biznesu.