Finał VII Uczelnianego Konkursu Plastycznego UAM im. Piotra Wójciaka z cyklu „Studenckie impresje”

Zbliżamy się do wielkiego Finału VII Uczelnianego Konkursu Plastycznego UAM im. Piotra Wójciaka z cyklu „Studenckie impresje” 2024, organizowanego w ramach XXVII Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Prof. Lidia Suchanek (Laboratorium Edukacji Artystycznej) oraz Studenckie Koło Edukacji Artystycznej „Pro Arte” serdecznie zapraszają na uroczystość wieńczącą to wydarzenie.

Zapraszamy uczestników konkursu, społeczność akademicką oraz osoby zainteresowane sztuką i twórczością plastyczną studentów UAM na wernisaż wystawy pokonkursowej, uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród. W imieniu Jej Magnificencji Rektor, zaszczyci nas swoją obecnością Prorektor UAM prof. dr hab. Joanna Wójcik oraz pozostali Fundatorzy nagród konkursowych. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy czwartek 18 kwietnia o godz. 13.00 w „Galerii Akademickiej” WAiK w Collegium im. Floriana Znanieckiego (bud. E, ul. Szamarzewskiego 89).

Wystawę będzie można oglądać do 30.06.2024 r.

Konkurs odbywa się pod Patronatem Jej Magnificencji Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Dziekanów Wydziału Studiów Edukacyjnych i Wydziału Antropologii i Kulturoznawstwa.