Inauguracja spotkań Klubu Studentów Polonijnych

Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” zaprasza na inaugurację spotkań Klubu Studentów Polonijnych w nowym roku akademickim 2023/2024, która odbędzie się w dniu 6 października 2023 r. o godz. 19.00 w Domu Polonii w Poznaniu.

Spotkania klubowe studentów polonijnych odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu (w Domu Polonii i często poza nim). Mają charakter edukacyjny, integracyjno-towarzyski oraz rekreacyjno-sportowy. Organizowane są wyjazdy krajoznawcze, wyjścia do kin i teatrów, tradycyjne spotkania świąteczne i okolicznościowe, warsztaty, prelekcje, itp. Klub współpracuje z wolontariuszami działającymi na rzecz Polaków i Polonii za granicą. Dowiedz się więcej o Klubie Studentów Polonijnych na stronie Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”

Spotkanie inauguracyjne klubu odbędzie się 6 października 2023 r., godz. 19.00 w Domu Polonii, Stary Rynek 51 (I piętro), wejście na piętro przez lokal gastronomiczny (pub „Columbus”).

Osoby zainteresowane dołączeniem do klubu, które nie mogą być obecne na spotkaniu inauguracyjnym, zachęcamy do kontaktu (tel., sms, e-mail) lub odwiedzin w Domu Polonii:

Kontakt z Klubem Studentów Polonijnych oraz Oddziałem Wielkopolskim SWP
e-mail: poznan.oddzial.swp@onet.pl