Data wydarzenia:

IV Dzień Jakości Kształcenia

Serdecznie zapraszamy na IV Dzień Jakości Kształcenia na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej UAM, który odbędzie się 28 maja 2019 roku w godz. 9.00-17.00 w Collegium Maius.

  • „Więcej niż studia!” to hasło tegorocznej konferencji na temat działalności naukowej, społecznej i samorządowej studentów Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej UAM. W debacie wezmą udział: Pani Prorektor ds. kształcenia, prof. Beata Mikołajczyk, Pani Prorektor ds. studenckich, prof. Bogumiła Kaniewska oraz zaproszeni goście. Będzie miała ona miejsce w Salonie Mickiewicza pod Kopułą w godz. 9.00-11.00. Co jednak ważne, otwarcie konferencji poprzedzi wielki finał III konkursu na wydziałowy budżet dydaktyczny! Dziekan WFPiK, prof. Tomasz Mizerkiewicz, wręczy autorom zwycięskiego projektu czek na jego finansowanie.
  • Dzień Jakości w instytutach to spotkania ze specjalistami oraz dyskusje. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w godz. 11.30-13.00. Ponadto w holu głównym Collegium Maius, na stoisku Biura Karier UAM, będzie można porozmawiać z doradcą zawodowym o swojej karierze.
  • Studenci będą mogli uczestniczyć w spotkaniu z Radą Samorządu Studentów „Kreowanie jakości kształcenia” (13.30-15.00, Sala Śniadeckich). O godz. 16.00 rozpocznie się Doktoranckie popołudnie w Klubie Profesorskim, dotyczące wyzwań, jakie stoją przed doktorantami w obliczu przemian zachodzących na Uniwersytecie.
  • Dodatkowo studenci będą mogli wziąć udział w szkoleniu w ramach europejskiego programu Rozwój Kompetencji Cyfrowych z Biurem Karier UAM, Fundacją Jeden Uniwersytet i Przestrzenią from Facebook. Informacje o nim pojawią się na stronie WFPiK oraz FB. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest rejestracja.

Szczegółowy program IV Dnia Jakości Kształcenia

  • W ramach IV Dnia Jakości Kształcenia na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej UAM, 23 maja 2019 roku, odbędzie się warsztat dla pracowników administracji UAM zatytułowany „Wizerunek dziekanatu w oczach studentów UAM”.
Gorąco zachęcamy do udziału we wszystkich tych wydarzeniach!

Dokumenty

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik
Informacje-o-szkoleniu-certyfikat-kompetencji-cyfrowych-WFPiK.pdf 16.05.2019 Unknown
PDF
Pobierz PDF Informacje-o-szkoleniu-certyfikat-kompetencji-cyfrowych-WFPiK.pdf(159.7 KB)
IVDJK-program.pdf 16.05.2019 Unknown
PDF
Pobierz PDF IVDJK-program.pdf(968.5 KB)