Jak studiuje się w Polsce? Badanie EUROSTUDENT VIII

Trwa kolejna edycja międzynarodowego projektu badawczego EUROSTUDENT. Celem jest analiza społeczno-ekonomicznych warunków studiowania i porównanie ich z warunkami panującymi w blisko 30 krajach Europy. Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie wszystkich uczestników studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych, studiujących stacjonarnie, niestacjonarnie oraz tych, którzy studiują na odległość.

Nad metodologią badania czuwa zespół złożony z przedstawicieli wszystkich państw uczestniczących, pod kierunkiem badaczy z Niemiec, Austrii i Holandii. Polska bierze udział w projekcie już po raz piąty. Dość skomplikowana, wielostopniowa metodologia, przesądza o unikatowości projektu, gwarantując trafność wyciąganych na jego podstawie wniosków.

Badanie realizowane jest metodą ankiety internetowej, a jego wykonawcą jest niezależna agencja badawcza PBS Sp. z. o. o.

Wypełnienie kwestionariusza zajmie ok. 20 minut. Zalecamy wypełnianie na większym ekranie niż smartfon.

Wypełnij ankietę EUROSTUDENT VIII

Ankieta dostępna jest do końca czerwca.

PBS gwarantuje pełną dyskrecję i poufność. Wyniki badania prezentowane będą wyłącznie w postaci zbiorczych statystyk.