Data wydarzenia: -

Jubileuszowa Wampiriada na UAM: 100 litrów krwi na 100-lecie

Pierwsza jaskółka wiosny nie czyni, ale pierwsza kropla krwi już tak! Ruszyła kolejna edycja studenckiego honorowego krwiodawstwa, a to świetna okazja by dać od siebie to, co masz w sobie najcenniejsze - kroplę życia.

Jesteś okazem zdrowia, lubisz pomagać innym, ale nie wiesz co mógłbyś zrobić?

Przyjdź na Wampiriadę i pomoż nam uzbierać 100 litrów krwi na 100-lecie UAM! Dla ciebie to tylko kilka kropel, które dla kogoś mogą okazać się zbawieniem.

Zapraszamy w dniach 7-9 maja między 8.30 a 15:00 na następujące wydziały:

  • 07.05 - Wydział Biologii - Sala Rady Wydziału,
  • 08.05 - SWFiS (ul. Zagajnikowa 9) - Sala aerobikowa (DZIEŃ SPORTU),
  • 09.05 - Wydział Studiów Edukacyjnych (parking koło budynku D, krwiobus).

Masz jakieś pytania odnośnie Wampiriady? Nie wiesz czy możesz być dawcą lub jak przygotować się do oddania krwi? Żaden problem! Zapraszamy na standy informacyjne, które odbędą się tuż przed majówką!
Znajdziesz nas w godzinach 9.00-14.00 na:
- Wydziale Neofilologii (24.04),
- Wydziale Studiów Edukacyjnych (25.04)
- Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.

Do zobaczenia!


„Wampiriada” to ogólnopolski projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów, organizowany od ponad piętnastu lat na uczelniach w całym kraju. NZS UAM, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, promuje poprzez tę akcję ideę honorowego krwiodawstwa oraz zdrowego stylu życia, tym samym realnie wpływając na zwiększanie zapasów krwi, niezbędnej dla ratowania życia i zdrowia ludzkiego. Projekt ten po raz kolejny został doceniony przez Uczelniany Konkurs na Projekt Budżetowy KOWADŁO 2.0.