Data publikacji w serwisie:

Kariera na językach 2019 – targi pracy dla osób znających języki obce

Kiedy? 15 maja 2019, 11.00 - 15.00
Gdzie? Collegium Novum UAM - aleja Niepodległości 4

WSTĘP WOLNY

Udział w targach pracy „Kariera na Językach” to niepowtarzalna okazja do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą podnosić swoje kompetencje językowe, a swoją przyszłość wiążą z pracą w międzynarodowym środowisku. W jednym miejscu znajdziecie pracodawców z różnych branży, którzy poszukują pracowników (studentów, absolwentów, specjalistów) znających języki obce co najmniej na poziomie B2. Wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami firm, dowiedzieć się jakich pracowników poszukuje dana firma oraz zastanowić się nad własnym kierunkiem rozwoju kariery zawodowej w oparciu o informacje na temat możliwości wykorzystania umiejętności lingwistycznych na współczesnym rynku pracy.

W tegorocznej edycji wydarzenia weźmie udział 25 wystawców poszukujących kandydatów ze znajomością najróżniejszych języków obcych, oferujących zarówno pracę stałą, jak  i możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego podczas stażu czy praktyki  w danej firmie.

Możliwe będzie także uzyskanie porad specjalistów związanych z pracą za granicą i karierą  w Instytucjach Unii Europejskiej czy skonsultowanie dokumentów aplikacyjnych.

Trenerzy posiadający duże doświadczenie przeprowadzą szkolenia dotyczące podnoszenia kompetencji niezbędnych na współczesnym rynku pracy oraz zdobywaniu międzynarodowego doświadczenia.

Zapisy na szkolenia: https://tinyurl.com/KnJ2019-zapisy


Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1387581178065968/