Data publikacji w serwisie:

Konkurs dla studenckich kół naukowych „UAM inspiruje”

Zespół UAM dla Najlepszych zaprasza członków i członkinie studenckich kół i sekcji kół naukowych, działających przy szkołach dziedzinowych, wydziałach oraz filiach UAM, do wzięcia udziału w konkursie „UAM inspiruje”. Do zdobycia dofinansowanie w wysokości 1000 zł na realizację warsztatów dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

[UWAGA! AKTUALIZACJA] Wnioski projektowe w formie formularza zgłoszeniowego (do pobrania poniżej) należy przesyłać do 10 kwietnia 2024 r.

Niekwestionowanym źródłem badawczej energii w obrębie UAM są studenckie koła naukowe. Opowieść o wszystkich mogłaby trwać wiele tygodni, a rekonstrukcja ich historii to z pewnością materiał na niejedną ekscytującą powieść. Jedne są już stulatkami, młodsze – też mogłyby swoją aktywnością wypełnić co najmniej dekadę.

Zespół UAM dla Najlepszych chciałby choć część tego bogactwa przybliżyć społecznościom poznańskich szkół ponadpodstawowych. Być może wśród dzisiejszych uczennic i uczniów są osoby, które za kilka chwil będą współtworzyły studenckie koła naukowe. To właśnie z myślą o nich organizowany jest konkurs „UAM inspiruje”.

Zapraszamy do zgłaszania pomysłów na warsztaty przeznaczone dla młodzieży szkolnej – z pięciu najlepszych projektów powstanie oferta zajęć dla wybitnie uzdolnionych uczennic i uczniów. Na realizację każdego projektu przewidziano dofinansowanie w wysokości 1000 zł.

Termin realizacji projektu: do końca maja 2024 r.

Nadesłane projekty będą prezentowane podczas konferencji Uniwersytecka Synergia Edukacyjna. Spotkania.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie (pdf, 308 KB).

Dokumenty

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik
Formularz-zgloszeniowy_UAM-Inspiruje_2024x.docx 4.03.2024 Marta Grunwald
DOCX
Pobierz DOCX Formularz-zgloszeniowy_UAM-Inspiruje_2024x.docx(11.9 KB)
Regulamin_UAM-Inspiruje_2024.pdf 26.02.2024 Iwona Paroń
PDF
Pobierz PDF Regulamin_UAM-Inspiruje_2024.pdf(315.1 KB)