Data publikacji w serwisie:

Konkurs dla studenckich kół naukowych „UAM inspiruje” – przedłużony termin zgłoszeń

Zespół UAM dla Najlepszych zaprasza członków i członkinie studenckich kół i sekcji kół naukowych, działających przy szkołach dziedzinowych, wydziałach oraz filiach UAM, do wzięcia udziału w konkursie „UAM inspiruje”. Do zdobycia dofinansowanie w wysokości 1000 zł na realizację warsztatów dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

UWAGA! Termin zgłoszeń został przedłużony do 10 kwietnia 2024 r.

Niekwestionowanym źródłem badawczej energii w obrębie UAM są studenckie koła naukowe. Opowieść o wszystkich mogłaby trwać wiele tygodni, a rekonstrukcja ich historii to z pewnością materiał na niejedną ekscytującą powieść. Jedne są już stulatkami, młodsze – też mogłyby swoją aktywnością wypełnić co najmniej dekadę.

Zespół UAM dla Najlepszych chciałby choć część tego bogactwa przybliżyć społecznościom poznańskich szkół ponadpodstawowych. Być może wśród dzisiejszych uczennic i uczniów są osoby, które za kilka chwil będą współtworzyły studenckie koła naukowe. To właśnie z myślą o nich organizowany jest konkurs „UAM inspiruje”.

Zapraszamy do zgłaszania pomysłów na warsztaty przeznaczone dla młodzieży szkolnej – z pięciu najlepszych projektów powstanie oferta zajęć dla wybitnie uzdolnionych uczennic i uczniów. Na realizację każdego projektu przewidziano dofinansowanie w wysokości 1000 zł.

Szczegółowe informacje, wraz z regulaminem i formularzem do pobrania, znajdują się w poprzedniej informacji: Konkurs dla studenckich kół naukowych „UAM inspiruje”